Garanti Şartları

1- NOTEBOOKLARIN TEKNİK SERVİSE KABULU

Notebooklarınız teknik servisimize getirdiğinizde belirteceğiniz arızaya bağlı olarak teknik servis formu düzenlenir. Düzenlenen bu 3 forum 3 nusha olarak çoğaltılarak bir nüshası müşteirye verilir bir nushası servis dosyasına konur 3.nushası ise Notebookla birlikte servise gönderilir.

 

2- ARIZA TESPİTİ

Notebooklar servisimize ulaştığında beyanıza bağlı olarak incelemeleri yapılır ve teknik servisimizce yapılan detaylı incelemeler sonucu arıza tam olarak tespit edilir. Bu aşamada Müşteriye arıza ile ilgili bilgi verilir arıza giderilebiliyorsa bu işlemin ücreti müşteriye söylenerek onayı alınır. Onay alınırsa tamir sürecei başlatılır. Onya alınamıyorsa ürün müşteriye teslim edilmek üzere ayrılır.

4-TESLİM VE İADE

Servisimizden tamir edilerek çıkan notebooklar müşteriye teslime dilir. Servis ücreti teslim aşamasında alınır. Tamir edilemeyen ürünler müşteriye iade edilir. İade edilen ürünler için ücret talep edilmez. Teslim ve iade aşamasında müşterilerden kayıt formu istenir.

 
5--GARANTİ 
Tamir edilen tüm notebooklar teslim tarihinden itibaren 3 Ay işçilik ve yedek parça garantilidir. Verilen garanti cihazın tamir edilen kısmı ile takılan yedek parçalar için geçerlidir. Notebook'un tamamı veya tamir edilmemiş parçaları yada tamirle ilgisi olamayan kısımlar için geçerli değildir
İletişim Bilgileri

Adres:Doğanbey Mah. Yentürk Sokak. Tuğtaş Plaza No:1 Kat: 6 Daire :7
OSMANGAZİ / BURSA
( Şehre Küstü Metro Çıkışındayız )
Telefon:+90 224 222 62 52

Servis Hizmetlerimiz

Bizi Takip Edin